Sublimacja

Dowiedz się jak działa drukarnia sublimacyjna

Sublimacja to trwałe wnikanie farby w materiał.
 
Do produkcji wykorzystuje się:
  • poliester,
  • microfibrę,
  • mieszankę,
  • poliester+bawełna.
Dzięki tej technologii możemy odzwierciedlić każdy szczegół w jubilerskiej jakości i stalowej trwałości. Metoda sublimacji jest jedna z najtańszych form  jeśli chodzi o nadruk full color i trwałość. Brak kosztów przygotowalnia pozwala zrobić minimalne nakłady od 1 szt. Nadruk sublimacyjny zachowuje miękkość i delikatność pierwotną materiału.
 
Nadruk tzw. 3d wykonuje się na:
  • metrażu potocznie z roli na rolę (max. szerokość materiału 1,6 długość dowolna),
  • gotowych wyrobach (koszulki, ręczniki, ściereczki) wykrojach(formatkach).
 

Drukarnia sublimacyjna – co możemy Ci zaoferować?

Potrzebujesz gadżetów reklamowych wykonanych za pomocą nowoczesnych metod nadruku? Chcesz zainwestować w ręczniki firmowe lub poduszki, które doskonale odzwierciedlają wszystkie szczegóły grafiki? Skorzystaj z usług profesjonalnej drukarni sublimacyjnej! Oferujemy najwyższej jakości druk sublimacyjny na różnego rodzaju powierzchniach – skrobaczkach samochodowych, poduszkach, kocykach dziecięcych, parawanach plażowych, kurtkach typu softshell, parawanach medycznych, ręcznikach z mikrofibry, fartuchach, obrusach, torbach, rękawicach kuchennych, czepkach oraz plecakach. Interesuje nas tylko najwyższa jakość świadczonych usług oraz nowoczesne techniki nadruku w atrakcyjnej cenie.

Druk sublimacyjny – na czym to polega?

Drukowanie sublimacyjne to jedna z najlepszych technik druku, jaką możemy Ci zaoferować. Jego główną zaletą jest doskonałe oddanie kolorystyki i detali przy jednoczesnym zachowaniu delikatności zadrukowywanego materiału. Taka metoda pozwala na uzyskanie bardzo odpornego na uszkodzenia i niezwykle elastycznego nadruku widocznego z daleka! Zainwestuj w identyfikację wizualną swojego przedsiębiorstwa i postaw na profesjonalny druk transferowy wykonywany przez doświadczonych fachowców!

Zalety druku sublimacyjnego – dlaczego warto go stosować?

Materiały reklamowe wykonane przy użyciu sublimacyjnego druku transferowego charakteryzują się pełną gamą kolorystyczną, a nadruki są wyjątkowo trwałe. Dodatkowym atutem jest cena – to jedna z najtańszych metod druku, dzięki czemu za swoje materiały reklamowe nie zapłacisz fortuny. Sprawdź już teraz nasze usługi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, zdając się na pomoc profesjonalnej drukarni sublimacyjnej.

Powered by CTM Group
Zapraszamy do współpracy!
telefon do drukarni sublimacyjnej 74 8588 257
zadzwoń do nas 509 647 271
nadruki sublimacyjne kontakt 519 188 182

CTM GROUP

ul. T.Kościuszki 1a/3

58-140 Jaworzyna Śląska

E-mail: biuro@ctmgroup.pl

Znajdź nas na FB