Dowiedz się jak działa drukarnia sublimacyjna

Sublimacja to trwałe wnikanie farby w materiał.
Do produkcji wykorzystuje się:
  • poliester,
  • microfibrę,
  • mieszankę,
  • poliester+bawełna.
Dzięki tej technologii możemy odzwierciedlić każdy szczegół w jubilerskiej jakości i stalowej trwałości. Metoda sublimacji jest jedna z najtańszych form  jeśli chodzi o nadruk full color i trwałość. Brak kosztów przygotowalnia pozwala zrobić minimalne nakłady od 1 szt. Nadruk sublimacyjny zachowuje miękkość i delikatność pierwotną materiału.
Nadruk tzw. 3d wykonuje się na:
  • metrażu potocznie z roli na rolę (max. szerokość materiału 1,6 długość dowolna),
  • gotowych wyrobach (koszulki, ręczniki, ściereczki) wykrojach(formatkach).

Druk sublimacyjny – na czym to polega?

Drukowanie sublimacyjne to jedna z najlepszych technik druku, jaką możemy Ci zaoferować. Jego główną zaletą jest doskonałe oddanie kolorystyki i detali przy jednoczesnym zachowaniu delikatności zadrukowywanego materiału. Taka metoda pozwala na uzyskanie bardzo odpornego na uszkodzenia i niezwykle elastycznego nadruku widocznego z daleka! Zainwestuj w identyfikację wizualną swojego przedsiębiorstwa i postaw na profesjonalny druk transferowy wykonywany przez doświadczonych fachowców!

 

Drukarnia sublimacyjna – co możemy Ci zaoferować?

Potrzebujesz gadżetów reklamowych wykonanych za pomocą nowoczesnych metod nadruku? Chcesz zainwestować w ręczniki firmowe lub poduszki, które doskonale odzwierciedlają wszystkie szczegóły grafiki? Skorzystaj z usług profesjonalnej drukarni sublimacyjnej! Oferujemy najwyższej jakości druk sublimacyjny na różnego rodzaju powierzchniach – skrobaczkach samochodowych, poduszkach, kocykach dziecięcych, parawanach plażowych, kurtkach typu softshell, parawanach medycznych, ręcznikach z mikrofibry, fartuchach, obrusach, torbach, rękawicach kuchennych, czepkach oraz plecakach. Interesuje nas tylko najwyższa jakość świadczonych usług oraz nowoczesne techniki nadruku w atrakcyjnej cenie.

Zalety druku sublimacyjnego – dlaczego warto go stosować?

Materiały reklamowe wykonane przy użyciu sublimacyjnego druku transferowego charakteryzują się pełną gamą kolorystyczną, a nadruki są wyjątkowo trwałe. Dodatkowym atutem jest cena – to jedna z najtańszych metod druku, dzięki czemu za swoje materiały reklamowe nie zapłacisz fortuny. Sprawdź już teraz nasze usługi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, zdając się na pomoc profesjonalnej drukarni sublimacyjnej.